حمایت از تیم ملی جودوو

در پایان نخستین روز تورنمنت بین المللی جودو بیشکک تیم منتخب استان البرز به 3نشان رنگارنگ دست یافت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو، جوجیتسو و کوراش، در پایان نخستین روز تورنمنت بین المللی جودو که در شهر بیشکک در حال پیگیری است تیم منتخب البرز موفق به کسب 1نشان طلا، 2نقره و 1عنوان پنجمی در این رقابتها شد.

بر اساس این گزارش تیم 8نفره جودو استان البرز با ترکیبی از بازیکنان بومی در بخش مردان و بانوان ملی پوش در این رقابتها شرکت کرده و 4نماینده کشورمان در نخستین روز این پیکارها روی تاتامی رفتند.در وزن منهای 52 کیلوگرم طاهره آذرپیوند بانوی ملی پوش جودو کشورمان در جدول 4نفره این وزن به صورت دوره ای به مصاف حریفان رفت و با کسب 3پیروزی به نشان طلا دست یافت. در جدول 18نفره وزن منهای 73 کیلوگرم، محمد صدیقی در فینال با قبول شکست برابر قهرمان جوانان آسیا صاحب گردن آویز نقره شد.

در وزن منهای 66 کیلوگرم و در حضور 28 جودوکار اشکان ترشیزیان بر سکوی دوم ایستاد و مصطفی ملک محمدی در جدول شانس مجدد ابتدا در وقت طلایی حریف روس را ایپون کرد و با قبول شکست در مسابقه دوم در جای پنجم این وزن قرار گرفت.

عباس سلگی به عنوان سرپرست و عزت الله صدیقی به عنوان مربی ملی تیم را همراهی می کنند، همچنین شرکت دانش بینان گسترش فناوری خوارزمی به عنوان اسپانسر اقدامات حضور در این مسابقات را فراهم ساخته است.

طراحی شده توسط واحد روابط عمومی شرکت دانش بنیان گسترش فناوری خوارزمی | تمامی حقوق محفوظ است