شرکت گسترش فناوری خوارزمی

اخبار 

راه اندازی کاتالیست های ریفرمینگ تولیدی گسترش فناوری خوارزمی در ریفرمر شرکت پارس فولاد سبزوار

راه اندازی کاتالیست های ریفرمینگ تولیدی گسترش فناوری خوارزمی در ریفرمر شرکت پارس فولاد سبزوار
۰۳ بهمن ۱۳۹۶

طرح فولاد سبزوار از جمله هشت طرح استانی شرکت ملی فولاد می باشد که ظرفیت تولید سالانه 800 هزار تن محصول آهن اسفنجی در سال را دارد. بارگذاری کاتالیست ها در ریفرمر این شرکت در تیرماه 1396 انجام گردید و با توجه به نیاز به تکمیل مراحل نصب و تجهیز سایر قسمت‌ها، راه اندازی آن به دی ماه امسال موکول شد. در حال حاضر این کاتالیست ها پس از طی مراحل اولیه راه اندازی و تزریق گاز وارد چرخه سرویس شده و تولید آهن اسفنجی برای اولین بار در ریفرمر این شرکت با کاتالیست تولیدی شرکت دانش بنیان گسترش فناوری خوارزمی با موفقیت انجام گرفت. لازم به ذکر است کلیه مراحل بارگذاری کاتالیست های ریفرمینگ مورد استفاده در ریفرمر شرکت پارس فولاد سبزوار توسط شرکت گسترش فناوری خوارزمی انجام گردید و اعزام تیم کارشناسان فنی بارگذارى کاتالیست ها از سوى شرکت گسترش فناورى خوارزمى موجب شد تا علاوه بر مستندسازى دقیق و ثبت داده هاى مربوط به فرآیند بارگذارى، اطمینان ... ادامه »

حضور در نمایشگاه هفته پژوهش، فناوری و فن بازار

حضور در نمایشگاه هفته پژوهش، فناوری و فن بازار
۲۲ آذر ۱۳۹۶

در یکی از بزرگترین رویدادهای پژوهش و فناوری کشور، دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها، پارک‌های علم و فناوری، مراکز رشد و شرکت‌های داخلی دستاوردها و خدمات خود را در معرض بازدید استادان، دانشجویان سرمایه‌گذاران و دست‌اندرکاران و متخصصان این عرصه قرار داده اند. شرکت گسترش فناوری خوارزمی نیز به عنوان یک شرکت دانش بنیان تولید کننده کاتالیست های صنایع پالایشگاهی، پتروشیمی، فولاد و صنایع شیمیائی که دارای تائیدیه توانمندی فناورانه برای محصولات خود از سوی سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران می باشد و همچنین به عنوان شرکت تحقیق و توسعه مستقر در مرکز رشد پلیمر پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران در نمایشگاه هفته پژوهش، فناوری و فن بازار حضور یافته است. این نمایشگاه از تاریخ ۲۲ تا ۲۶ آذرماه ۱۳۹۶ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران دایر می باشد. از مشتاقان و محققان فعال در حوزه فناوری کاتالیست دعوت می گردد تا از ... ادامه »

حضور در اولین کنفرانس گاز، سنتز و نیتروژن ایران

حضور در اولین کنفرانس گاز، سنتز و نیتروژن ایران
۰۴ آذر ۱۳۹۶

 گسترش فناوری خوارزمی به عنوان یک شرکت دانش بنیان فعال در زمینه تحقیق، توسعه و تولید انواع کاتالیست های صنایع پالایشگاهی، پتروشیمی و فولاد و همچنین بازیابی فلزات پایه از کاتالیست های مستعمل در اولین کنفرانس گاز سنتز و نیتروژن ایران که در روزهای شنبه و یکشنبه، 4 و 5 آذر ماه 1396 در محل هتل اسپیناس تهران برگزار می شود شرکت کرده است. این شرکت در نمایشگاه برگزار شده در حاشیه این کنفرانس نیز حضور دارد. شرکت های بنام و مطرح بین المللی تولید کننده کاتالیست، صاحبان لیسانس واحدهای تولید گاز سنتز و نیتروژن و سایر شرکت های فعال در این حوزه نیز در این نمایشگاه حضور داشته و به ارائه خدمات، تواندمندی ها و محصولات خود در این نمایشگاه می پردازند. از جمله شرکت های بزرگ خارجی حاضر در این کنفرانس و نمایشگاه می توان به شرکت های Clariant، Johnson Matthey، Haldor Topsoe، Casale، Alvigo، KBR Technology و Tubacex اشاره کرد. در این دو روز همچنین سخنرانی های متعددی در حوزه بازار ... ادامه »

  ۱   ۲   ۳